Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 23.10.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Terminarz - klasa okręgowa juniorów starszych (2008/2009)
OZPN Kalisz
 RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
 NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
 1. 
Stal Pleszew
8
21
7
01
41-84
01
25-630016-2      
2.
Centra Ostrów Wlkp.
8
16
5
1
2
21-124
11
19-91
0
1
2-3      
3.
Włókniarz Kalisz
6
14
4
2
0
17-102
1
08-3
2
1
0
9-7      
4.
Płomyk Koźminiec
8
13
4
13
25-212
1
1
18-52
0
2
7-16      
5.
Polonia Kępno
7
11
3
2
2
31-173
0
025-50
2
2
6-121
3
1  0
05-3
6.
KKS 1925 Kalisz
7
11
3
2
2
28-142
1
0
17-41
1
2
11-101
0
0
 0
1
3-5
7.Biały Orzeł Koźmin
6
9
3
0
3
14-213
0
2
12-150
0
1
2-6      
8.
KS Opatówek
7
6
2
0
5
12-250
0
2
0-82
0
3
12-17      
9.Astra Krotoszyn
7
5
1
2
4
7-131
12
5-70
1
2
2-6      
10.Korona/Pogoń Stawiszyn
7
4
1
1
5
8-411
0
1
4-701
4
4-34      
11.
Prosna Kalisz
7
1
01
6
5-2701
1
3-400
5
2-23      

undefined Kolejka 1 - 30 sierpnia

Pauza: Włókniarz Kalisz
 
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.5-1Korona/Pogoń Stawiszyn
30 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn
1-1KS Opatówek
30 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz
1-1KKS 1925 Kalisz30 sierpnia, 11:00
Centra Ostrów Wlkp.
3-3Polonia Kępno30 sierpnia, 17:00
Stal Pleszew
6-0
Płomyk Koźminiec30 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6 września

 Pauza: Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
 
Korona/Pogoń Stawiszyn2-1Prosna Kalisz
6 września, 16:00
Polonia Kępno
7-3KS Opatówek
6 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz
2-2Astra Krotoszyn6 września, 11:00
Płomyk Koźminiec
2-2Włókniarz Kalisz
6 września, 13:00
Centra Ostrów Wlkp.
1-3
Stal Pleszew6 września, 16:00

 Kolejka 3 - 13 września

 Pauza: Prosna Kalisz
 
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
2-3
Płomyk Koźminiec
13 września, 13:00
Astra Krotoszyn
1-1Korona Pogoń Stawiszyn
13 września, 16:00
Włókniarz Kalisz
3-1Centra Ostrów Wlkp.13 września, 17:00
KS Stal Pleszew4-0Polonia Kępno13 września, 16:00
KS Opatówek
0-7
KKS 1925 Kalisz13 września, 16:00

 Kolejka 4 - 20 września

 Pauza: Astra Krotoszyn
 
Płomyk Koźminiec
7-0
Prosna Kalisz20 września, 13:00
KS Stal Pleszew
3-4
Włókniarz Kalisz
20 września, 13:00
Korona Pogoń Stawiszyn
2-6
KS Opatówek20 września, 16:00
Polonia Kępno5-3
KKS 1925 Kalisz20 września, 16:00
Centra Ostrów Wlkp.6-2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.20 września, 16:00

 Kolejka 5 - 27 września

 Pauza: KS Opatówek
 
Centra Ostrów Wlkp.
4-0
Prosna Kalisz
27 września, 11:00
KKS 1925 Kalisz
7-1Korona/Pogoń Stawiszyn27 września, 13:00
Astra Krotoszyn0-3Płomyk Koźminiec27 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
0-10Stal Pleszew27 września, 16:00
Włókniarz Kalisz
2-2
Polonia Kępno27 września, 16:30

 Kolejka 6 - 4 października

 Pauza: KKS 1925 Kalisz
 
Włokniarz Kalisz-Biały Orzeł Koźmin Wlkp.4 października, 13:00
Płomyk Koźminiec1-2KS Opatówek4 października, 14:00
Polonia Kępno
13-0Korona/Pogoń Stawiszyn4 października, 16:00
Centra Ostrów Wlkp.
1-0Astra Krotoszyn
4 października, 15:00
Stal Pleszew8-1
Prosna Kalisz4 października, 15:00

 Kolejka 7 - 11 października

 Pauza: Korona/Pogoń Stawiszyn
 
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
3-1Polonia Kępno
11 października, 15:00
Prosna Kalisz2-3Włokniarz Kalisz
11 października, 13:00
Astra Krotoszyn
1-3
Stal Pleszew11 października, 13:00
KS Opatówek0-1Centra Ostrów Wlkp.
11 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz
8-1
Płomyk Koźminiec11 października, 11:00

 Kolejka 8 - 18 października

 Pauza: Polonia Kępno
 
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
2-0Prosna Kalisz
18 października, 13:00
Płomyk Koźminiec
8-1Korona/Pogoń Stawiszyn
18 października, 11:00
Centra Ostrów Wlkp.
4-1KKS 1925 Kalisz
18 października, 15:00
Włókniarz Kalisz
3-0Astra Krotoszyn
18 października, 13:00
Stal Pleszew
4-1
KS Opatówek18 października, 13:00

 Kolejka 9 - 25 października

 Pauza: Płomyk Koźminiec
 
Korona/Pogoń Stawiszyn
-Centra Ostrów Wlkp.25 października, 14:00
Prosna Kalisz
-Polonia Kępno
25 października, 11:00
Astra Krotoszyn
-Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
25 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz
-Stal Pleszew
25 października, 14:00
KS Opatówek
-
Włókniarz Kalisz25 października, 14:00

 Kolejka 10 - 30, 31 października

 Pauza: Centra Ostrów Wlkp.
 
Polonia Kępno
-Płomyk Koźminiec30 października 14:15
Stal Pleszew
-Korona/Pogoń Stawiszyn30 października 14:15
Włókniarz Kalisz-KKS 1925 Kalisz
30 października 14:15
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
-KS Opatówek
31 października 14:15
Prosna Kalisz
-
Astra Krotoszyn 31 października 14:15

 Kolejka 11 - 8 listopada

 Pauza: Stal Pleszew
 
Centra Ostrów Wlkp.
-Płomyk Koźminiec8 listopada, 13:00
KS Opatówek
-Prosna Kalisz8 listopada, 11:00
KKS 1925 Kalisz-Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
8 listopada, 13:00
Korona/Pogoń Stawiszyn-Włókniarz Kalisz
8 listopada, 13:00
Astra Krotoszyn
-
Polonia Kępno8 listopada, 13:00
Administrator dnia sierpień 01 2008 00:00:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl