Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 23.10.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Terminarz klasy okręgowej (wiosna 2008/2009)
Klasa okręgowa

        Tabela

        Runda jesienna (wyniki)

 Kolejka 16 - 15 marca

Victoria Ostrzeszów 3-1 Prosna Kalisz 15 marca, 15:00
Masovia Kraszewice 2-4 Barycz Janków Przygodzki 15 marca, 15:00
Sokoły Droszew 3-1 LZS Doruchów 15 marca, 15:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Stal Pleszew 15 marca, 11:00
Pogoń Trębaczów 2-3 Astra Krotoszyn 15 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 KS Opatówek 15 marca, 15:00
Pelikan Grabów 1-4 TP Ostrovia 1909 15 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Orzeł Mroczeń 15 marca, 11:00

 Kolejka 17 - 22 marca

KKS 1925 Kalisz 1-0 Victoria Ostrzeszów 22 marca, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Pelikan Grabów 22 marca, 15:00
TP Ostrovia 1909 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 marca, 15:00
KS Opatówek 2-1 Pogoń Trębaczów 22 marca, 15:00
Astra Krotoszyn 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 22 marca, 15:00
Stal Pleszew 4-0 Sokoły Droszew 22 marca, 15:00
LZS Doruchów 3-0 Masovia Kraszewice 22 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Barycz Janków Przygodzki 4-2 Prosna Kalisz 22 marca, 11:00

 Kolejka 18 - 29 marca

Victoria Ostrzeszów 4-0 Barycz Janków Przygodzki 29 marca, 15:00
Prosna Kalisz 2-1 LZS Doruchów 29 marca, 11:00
Masovia Kraszewice 0-5 Stal Pleszew 29 marca, 15:00
Sokoły Droszew 0-1 Astra Krotoszyn 29 marca, 15:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 KS Opatówek 29 marca, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-2 TP Ostrovia 1909 29 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Orzeł Mroczeń 29 marca, 15:00
Pelikan Grabów 2-2 KKS 1925 Kalisz 29 marca, 15:00

 Kolejka 19 - 5 kwietnia

Pelikan Grabów 0-0 Victoria Ostrzeszów 5 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-0 Pogoń Trębaczów 5 kwietnia, 16:00
TP Ostrovia 1909 4-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 5 kwietnia, 16:00
KS Opatówek 2-3 Sokoły Droszew 5 kwietnia, 16:00
Astra Krotoszyn 1-1 Masovia Kraszewice 5 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 3-1 Prosna Kalisz 5 kwietnia, 16:00
LZS Doruchów 1-2 Barycz Janków Przygodzki 5 kwietnia, 16:00

 Kolejka 20 - 11 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 2-2 LZS Doruchów 11 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-4 Stal Pleszew 11 kwietnia, 11:00
Prosna Kalisz 2-1 Astra Krotoszyn 11 kwietnia, 11:00
Masovia Kraszewice 0-0 KS Opatówek 11 kwietnia, 16:00
Sokoły Droszew 2-2 TP Ostrovia 1909 11 kwietnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 Orzeł Mroczeń 11 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-2 KKS 1925 Kalisz 11 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Pelikan Grabów 11 kwietnia, 16:00

 Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Victoria Ostrzeszów 19 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów 1-0 Pogoń Trębaczów 19 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 3-1 Sokoły Droszew 19 kwietnia, 16:00
TP Ostrovia 1909 5-0 Masovia Kraszewice 19 kwietnia, 16:00
KS Opatówek 2-0 Prosna Kalisz 19 kwietnia, 16:00
Astra Krotoszyn 4-2 Barycz Janków Przygodzki 19 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 8-0 LZS Doruchów 19 kwietnia, 16:00

 Kolejka 22 - 26 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 0-4 Stal Pleszew 26 kwietnia, 17:00
LZS Doruchów 3-2 Astra Krotoszyn 26 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 KS Opatówek 26 kwietnia, 11:00
Prosna Kalisz 0-3 TP Ostrovia 1909 26 kwietnia, 11:00
Masovia Kraszewice 1-1 Orzeł Mroczeń 26 kwietnia, 16:00
Sokoły Droszew 1-4 KKS 1925 Kalisz 26 kwietnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Pelikan Grabów 26 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 kwietnia, 16:00

 Kolejka 23 - 1 maja

Pogoń Trębaczów 2-2 Victoria Ostrzeszów 1 maja, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Korona/Pogoń Stawiszyn 1 maja, 16:00
Pelikan Grabów 2-1 Sokoły Droszew 1 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Masovia Kraszewice 1 maja, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Prosna Kalisz 1 maja, 16:00
(wo)
TP Ostrovia 1909 5-1 Barycz Janków Przygodzki 1 maja, 16:00
KS Opatówek 1-0 LZS Doruchów 1 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 1-2 Stal Pleszew 1 maja, 11:00

 Kolejka 24 - 10 maja

Victoria Ostrzeszów 2-1 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
Stal Pleszew 2-0 KS Opatówek 10 maja, 16:00
LZS Doruchów 0-8 TP Ostrovia 1909 3 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Orzeł Mroczeń 10 maja, 11:00
Prosna Kalisz 1-9 KKS 1925 Kalisz 10 maja, 11:00
Masovia Kraszewice 0-2 Pelikan Grabów 10 maja, 16:00
Sokoły Droszew 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Pogoń Trębaczów 10 maja, 11:00

 Kolejka 25 - 17 maja

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 Victoria Ostrzeszów 17 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-0 Sokoły Droszew 17 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Masovia Kraszewice 17 maja, 16:00
Pelikan Grabów 3-1 Prosna Kalisz 17 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Barycz Janków Przygodzki 17 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 4-3 LZS Doruchów 17 maja, 16:00
TP Ostrovia 1909 4-2 Stal Pleszew 17 maja, 11:00
KS Opatówek 4-2 Astra Krotoszyn 17 maja, 16:00

 Kolejka 26 - 24 maja

Victoria Ostrzeszów 2-0 KS Opatówek 24 maja, 16:00
Astra Krotoszyn 1-2 TP Ostrovia 1909 24 maja, 16:00
Stal Pleszew 4-0 Orzeł Mroczeń 24 maja, 16:00
LZS Doruchów 1-4 KKS 1925 Kalisz 24 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 5-1 Pelikan Grabów 24 maja, 11:00
Prosna Kalisz 0-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 maja, 11:00
Masovia Kraszewice 3-2 Pogoń Trębaczów 24 maja, 16:00
Sokoły Droszew 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 24 maja, 16:00

 Kolejka 27 - 31 maja

Sokoły Droszew 0-5 Victoria Ostrzeszów 31 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-0 Masovia Kraszewice 31 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-1 Prosna Kalisz 31 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Barycz Janków Przygodzki 31 maja, 16:00
Pelikan Grabów 3-0 LZS Doruchów 31 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-3 Stal Pleszew 31 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; występ nieuprawnionego zawodnika
Orzeł Mroczeń 5-2 Astra Krotoszyn 31 maja, 16:00
TP Ostrovia 1909 4-0 KS Opatówek 31 maja, 11:00

 Kolejka 28 - 7 czerwca

Victoria Ostrzeszów 0-3 TP Ostrovia 1909 7 czerwca, 16:00
KS Opatówek 1-3 Orzeł Mroczeń 7 czerwca, 16:00
Astra Krotoszyn 1-3 KKS 1925 Kalisz 7 czerwca, 16:00
Stal Pleszew 5-0 Pelikan Grabów 7 czerwca, 16:00
LZS Doruchów 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 czerwca, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 8-0 Pogoń Trębaczów 7 czerwca, 11:00
Prosna Kalisz 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 7 czerwca, 11:00
Masovia Kraszewice 0-7 Sokoły Droszew 7 czerwca, 16:00

 Kolejka 29 - 11 czerwca

Masovia Kraszewice 3-2 Victoria Ostrzeszów 11 czerwca, 17:00
Sokoły Droszew 3-2 Prosna Kalisz 11 czerwca, 17:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Barycz Janków Przygodzki 11 czerwca, 17:00
Pogoń Trębaczów 2-3 LZS Doruchów 11 czerwca, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Stal Pleszew 11 czerwca, 17:00
Pelikan Grabów 3-2 Astra Krotoszyn 11 czerwca, 17:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 KS Opatówek 11 czerwca, 13:00
Orzeł Mroczeń 2-2 TP Ostrovia 1909 11 czerwca, 17:00

 Kolejka 30 - 14 czerwca

Victoria Ostrzeszów 0-0 Orzeł Mroczeń 14 czerwca, 11:00
TP Ostrovia 1909 6-1 KKS 1925 Kalisz 14 czerwca, 11:00
KS Opatówek 7-1 Pelikan Grabów 14 czerwca, 11:00
Astra Krotoszyn 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 czerwca, 11:00
Stal Pleszew 3-0 Pogoń Trębaczów 14 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali
LZS Doruchów 1-6 Korona/Pogoń Stawiszyn 14 czerwca, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Sokoły Droszew 14 czerwca, 11:00
Prosna Kalisz 3-2 Masovia Kraszewice 14 czerwca, 11:00

Administrator dnia sierpień 04 2008 20:58:03 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl